Stwórz z nami profesjonalne Kursy Online Chcesz stworzyć Kursy Online i osiągnąć sensowny przychód już od pierwszej edycji? A może chcesz dać uczestnikom świetną jakość, ale masz ograniczony budżet? Dobrze trafiłeś!

Nagrywanie i montaż Kursu Online
Nagrywanie i montaż Kursu Online Nagrywaj lekcje video do Twoich kursów i tutoriali na YouTube o filmowej jakości obrazu. Z nami nie wydasz fortuny na zbędny sprzęt korzystając ze sprytnych technik zawodowych operatorów.
Nagrywanie i montaż Audio
Nagrywanie i montaż Audio Nagrywaj doskonałej jakości, naturalnie brzmiące audio do kursów online i podcastów w naszym optymalnie wygłuszonym studiu nagraniowym zlokalizowanym w Bydgoszczy.
transmisje internetowe
Livestreaming i Webinary Przeprowadź transmisje LIVE, webinary, szkolenia i sesje Q&A w 10x lepszej jakości niż oferuje typowa platforma webinarowa. Dzięki temu zaoszczędzisz setki PLN na abonamentach.

Dlaczego My? Tworząc z nami swój Kursy Online otrzymujesz pełne wsparcie w całym procesie realizacji. Opracowanie koncepcji oraz scenariusza kursu, wybór platformy e-learningowej, nagranie i montaż video oraz propozycje strategii marketingowej. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym, doskonale wygłuszonym studiem nagraniowym i kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu kursów. Realizujemy kursy online z doświadczonymi i początkującymi twórcami.

Pomysł i scenariusz

Każdy dobry kurs online rozpoczyna się od pomysłu. Jednak pomysł to nie wszystko. Dobrze przygotowany scenariusz kursu to połowa sukcesu! Z nami zrobisz to dorze.

Nowoczesny sprzęt

Przykładamy ogromną uwagę do jakości Twojego video, dzięki czemu to Twój kurs wyróżni się na tle konkurencji. Nie musisz się martwić o kamery, mikrofony i oświetlenie. Zapewniamy wszystko.

Doświadczenie

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w realizacji kursów online w których biorą udział tysiące osób na całym świecie. Nasz doświadczony zespół sprawi, że praca będzie czystą przyjemnością.

Wybór platformy

Platforma do kursów umożliwi Twoim uczestnikom zakup kursu. To ważna decyzja, ponieważ dobra platforma sprawi, że uczestnik będzie korzystał z kursu z przyjemnością.

Webinary

Umiejętność organizowania webinarów jest kluczowa przy wzbudzaniu zaufania klientów. Warto się tego nauczyć. Dzięki zgłębieniu tematu podczas webinaru  łatwiej będzie Ci go później sprzedać.

Marketing

Stworzyłeś kurs online, ale nikt nie chce go kupować? To problem wielu początkujących twórców. Dzięki naszym strategiom marketingowym rozwiążemy ten problem.

O NAS

Specjalizujemy się w produkcji kursów online, transmisjach na żywo oraz organizacji webinarów. Zapewniamy telewizyjną jakość obrazu i dźwięku, a tworzone przez nas kursy online dostarczają nadzwyczajnej jakości dydaktycznej i merytorycznej tysiącom kursantów na całym świecie.

Od blisko 10 lat nasi klienci otrzymują usługi na najwyższym poziomie technicznym i artystyczny. Dzięki rzetelnemu podejściu do realizacji projektów zostają z nami na dłużej, większość na stałe.

Webinary24

Co robimy najlepiej

Kursy Online - Wybrane Realizacje Zapewniamy Klientom realizację kursów online od A do Z. Współpracując z nami otrzymujesz pełne wsparcie przy opracowaniu koncepcji, nagrywaniu oraz późniejszej jego sprzedaży w ramach strategii marketingowej.

Nasi klienci Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali zawsze usługi na najwyższym poziomie.

Rozwiązania technologiczne Szeroka gama rozwiązań technologicznych pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Skontaktuj się z nami! Spodobała Ci się nasza oferta i potrzebujesz sprawdzonej firmy, która zrobi dobrze Twój kurs online? Dobrze trafiłeś! Napisz do nas.

KONTAKT

OSTIA Mikołaj Grajnert
ul. Gołębia 33/14
85-309 Bydgoszcz
tel.: 884 662 191
e-mail: mikolaj@markfilm.com.pl
CEIDG

Napisz do nas