Nagrywanie Przebiegu Konferencji Organizujesz konferencję i chcesz dotrzeć do szerszej publiczności? Profesjonalne nagrywanie przebiegu konferencji w najwyższej jakości.

Dlaczego warto nagrywać przebieg konferencje?

Zwiększenie zasięgu i wpływu Nagrywając i udostępniając wideo z konferencji, można dotrzeć do szerszej publiczności i zwiększyć wpływ wydarzenia. Profesjonalne nagrywanie przebiegu konferencji gwarantuje, że nagrania będą najwyższej jakości. Nagrane wideo można opublikować na platformach społecznościowych, stronie internetowej lub przesłać do partnerów, co pozwoli na zwiększenie zainteresowania wydarzeniem i jego tematyką.
transmisje internetowe
Reklama Konferencji Nagranie wideo z konferencji może stanowić ważny element strategii marketingowej firmy. Profesjonalne nagrywanie przebiegu konferencji umożliwia stworzenie wartościowych materiał promocyjny, który można wykorzystać do pozyskania nowych klientów i budowania marki. Nagrane wideo może być użyte w przyszłości jako cenne źródło wiedzy i materiał szkoleniowy dla pracowników, partnerów i uczestników wydarzenia.
Organizacja webinarów
Archiwizacja wydarzenia Nagrywanie przebiegu konferencji pozwala na zachowanie, archiwizowane przebiegu konferencji. Dzięki temu, każdy moment jest uwieczniony w najwyższej jakości, co umożliwia jego późniejsze wykorzystanie i dzielenie się z szeroką publicznością. Współpracując z nami, masz pewność, że Twoje wydarzenie zostanie zarejestrowane profesjonalnie, co przyciągnie uwagę i zwiększy jego zasięg.

Nagrywanie Przebiegu Konferencji - Dlaczego My? Dysponujemy zapleczem sprzętowym i osobowym zapewniającym wysoką jakość nagrywania przebiegu konferencji. Nasze doświadczenie i zaawansowane technologie umożliwiają pracę na zestawach konferencyjnych na kilku salach równocześnie. Wybierając nasze usługi, masz pewność, że Twoje wydarzenie zostanie zarejestrowane profesjonalnie.

Full HD & 4K

Wszystkie elementy naszego systemu transmisji na żywo, są gotowe na jakość 4K lub FullHD. Posiadamy sprzęt do rejestracji 8 sygnałów jednocześnie.

Nowoczesny Sprzęt

To przede wszystkim niezawodność i bezpieczeństwo nagrywanej konferencji, a także jakość FullHD lub 4Kw zależności od potrzeb zamawiającego.

Montaż na żywo

Nagranie konferencji jest dostępne niemal natychmiast po jej zakończeniu, co pozwala na szybkie udostępnienie materiału uczestnikom i publiczności.

Doświadczenie

Posiadamy 10 letnie doświadczenie w nagrywaniu przebiegu konferencji, realizacji transmisji LIVE oraz obsłudze webinariów. Nasz zespół sprosta wymaganiom każdego klienta.

Zestaw Nagłośnieniowy

Posiadamy komplet profesjonalnych urządzeń nagłośnieniowych. Mikrofony bezprzewodowe, mikser dźwięku, głośniki, które zapewniają wysoką jakość dźwięku podczas konferencji.

Multimedia

Oferujemy usługi edycji i postprodukcji animowanych przerywników, wejść prelegentów, intro i outro i innych materiałów multimedialnych wyświetlanych podczas konferencji.

Profesjonalne Nagrywanie Przebiegu Konferencji

Szukasz pomocy przy nagraniu przebiegu swojej konferencji?

Dobrze trafiłeś! Napisz do nas, chętnie pomożemy Ci w projekcie.
e-mail: mikolaj@markfilm.com.pl
tel. 884 662 191

KONTAKT

O NAS

Specjalizujemy się w transmisjach na żywo, obsłudze webinarów oraz nagrywaniu przebiegu konferencji i szkoleń. Zapewniamy telewizyjną jakość obrazu i dźwięku, a tworzone przez nas kursy online dostarczają nadzwyczajnej jakości dydaktycznej i merytorycznej tysiącom kursantów na całym świecie.

Od blisko 10 lat nasi klienci otrzymują usługi na najwyższym poziomie technicznym i artystyczny. Dzięki rzetelnemu podejściu do realizacji projektów zostają z nami na dłużej, większość na stałe.

Webinary24

Co robimy najlepiej

Nagrywanie Przebiegu Konferencji - Realizacje Nasza firma zapewnia Klientom kompleksową obsługę nagrywania przebiegu konferencji, kamery, miksery, zestawy nagłośnieniowe oraz doświadczoną ekipę techniczną.

Nasi klienci Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali zawsze usługi na najwyższym poziomie.

Rozwiązania technologiczne Szeroka gama rozwiązań technologicznych pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

webinary24 - livestorm

Skontaktuj się z nami! Spodobała Ci się nasza oferta i potrzebujesz sprawdzonej firmy do realizacji wydarzenia transmitowanego LIVE? Dobrze trafiłeś! Napisz do nas.

KONTAKT

MARKFILM Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 89 / 43
02-001 Warszawa
tel.: 884 662 191
e-mail: mikolaj@markfilm.com.pl
NIP: 9532786520

transmisje internetowe