Livestreming Livestreming to usługa polegająca na nadawaniu na żywo treści video w czasie rzeczywistym. Wykorzystując odpowiedni sprzęt oraz platformę umożliwiającą transmisję, możesz przesyłać video, dźwięk i multimedia do telewizji lub Internetu na żywo. Livestreaming to usługa z której warto korzystać podczas eventów, wydarzeń sportowych czy kulturalnych. Jeżeli chcesz dotrzeć do szerszej grupy będzie to idealne rozwiązanie.

Planujemy Livestreaming Na tym etapie badamy potrzeby klienta i planujemy realizację transmisji na żywo. Ustalamy termin i dopasowujemy odpowiednie rozwiązania technologiczne do potrzeb danego projektu. Wybieramy platformę do transmisji online, przygotowujemy prezentacje, grafiki, animowane przejścia miedzy ujęciami, oraz dobieramy odpowiednią liczbę kamer i mikrofonów.
transmisje internetowe
Testujemy Livestreaming Przed transmisją importujemy wszystkie materiały i media do platformy umożliwiającej livestreaming. To właśnie one zostaną wykorzystane podczas transmisji na żywo zgodnie ze scenariuszem wydarzenia. Przed transmisją przeprowadzamy testy połączeń internetowych oraz zainstalowanego sprzętu. Dzięki temu jesteśmy niezawodni.
transmisje online
Livestreaming W trakcie trwania emisji na żywo nasi technicy i operatorzy czuwają nad przebiegiem streamingu. Na bieżąco monitorują parametry techniczne, stabilność sygnału , liczbę uczestników oraz administrują przedsięwzięcie. Po zakończeniu wydarzenia udostępniamy klientowi nagrania z przebiegu transmisji na żywo do dalszego wykorzystania.

Dlaczego My? Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym zapewniającym nie tylko wysoką jakość livestreamingu, ale także posiadamy szerokie możliwości konfiguracyjne. Pracujemy na małych zestawach konferencyjnych, a także dużych rozwiązaniach dedykowanych dla sportu, koncertów, programów na żywo.

Full HD Resolution

Wszystkie elementy naszego systemu livestreamingowego, są gotowe na jakość FullHD Posiadamy sprzęt do rejestracji kilkunastu sygnałów jednocześnie.

Nowoczesny Sprzęt

To przede wszystkim niezawodność, stabilność transmisji live i bezpieczeństwo wydarzenia, a także jakość FullHD lub 4K w zależności od potrzeb transmisji.

Wszystkie platformy

Nadajemy na wszystkie platformy streamngowe i urządzenia mobilne. Facebook Live, YouTube, Vimeo czy Twitch. Zapewniamy także niepubliczne, szyfrowane serwery streamingowe.

Doświadczenie

Posiadamy blisko 10 letnie doświadczenie w realizacji transmisji na żywo, webinariów oraz rejestrowaniu konferencji. Nasz zespół realizatorów i techników sprosta wymaganiom każdego klienta.

Łącze Internetowe

Jeżeli w miejscu z którego mamy nadawać nie ma odpowiednio szybkiego łącza internetowego zapewniamy własne mobilne łącze internetowe wraz odpowiednimi antenami nadawczo-odbiorczymi.

Interactive VoD

Zastosowanie formuły Interactive VoD (wideo na życzenie) użytkownik ma możliwość wpływania na sposób oglądania transmisji. Dzięki temu może wielokrotnie zatrzymywać i wznawiać nagranie, a także przewijać je do przodu oraz do tyłu.

O NAS

Specjalizujemy się w transmisjach na żywo, webinariach oraz nagrywaniu konferencji i szkoleń. Zapewniamy telewizyjną jakość obrazu i dźwięku, a tworzone przez nas kursy online dostarczają nadzwyczajnej jakości dydaktycznej i merytorycznej tysiącom kursantów na całym świecie.

Od blisko 10 lat nasi klienci otrzymują usługi na najwyższym poziomie technicznym i artystyczny. Dzięki rzetelnemu podejściu do realizacji projektów zostają z nami na dłużej, większość na stałe.

Webinary24

Co robimy najlepiej

Livestreaming - Wybrane Realizacje Nasza firma zapewnia Klientom kompleksową obsługę, kamery, miksery, dostęp do Internetu oraz doświadczoną ekipę techniczną.

Nasi klienci Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali zawsze usługi na najwyższym poziomie.

Rozwiązania technologiczne Szeroka gama rozwiązań technologicznych pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Skontaktuj się z nami! Spodobała Ci się nasza oferta i potrzebujesz sprawdzonej firmy do realizacji wydarzenia transmitowanego LIVE? Dobrze trafiłeś! Napisz do nas.

KONTAKT

OSTIA Mikołaj Grajnert
ul. Gołębia 33/14
85-309 Bydgoszcz
tel.: 884 662 191
e-mail: mikolaj@markfilm.com.pl
CEIDG

Napisz do nas