Profesjonalne Transmisje Internetowe Zorganizuj transmisję internetową wspólnie z nami, aby dotrzeć do publiczności. Transmisje internetowe w najwyższej jakości.

Jak pracujemy?

Planujemy transmisję internetową Na tym etapie badamy potrzeby klienta i planujemy realizację transmisji internetowej. Ustalamy termin i dopasowujemy odpowiednie rozwiązania technologiczne do potrzeb danego projektu. Wybieramy platformę do obsługi transmisji internetowej, przygotowujemy prezentacje, grafiki, animowane przejścia miedzy ujęciami, oraz dobieramy odpowiednią liczbę kamer i mikrofonów.
transmisje internetowe
Testujemy transmisję internetową Przed wydarzeniem importujemy wszystkie materiały i media do wybranej platformy. To właśnie one zostaną wykorzystane podczas transmisji internetowej zgodnie ze scenariuszem wydarzenia. Przed transmisją internetową przeprowadzamy testy połączeń internetowych oraz zainstalowanego sprzętu. Dzięki temu jesteśmy niezawodni.
Organizacja webinarów
Transmisja internetowa W trakcie trwania transmisji internetowej nasi realizatorzy wizji i dźwięku oraz operatorzy czuwają nad przebiegiem transmisji. Na bieżąco monitorujemy parametry techniczne, stabilność sygnału, liczbę uczestników oraz administrują projekt. Po zakończeniu wydarzenia udostępniamy klientowi nagrania z przebiegu transmisji online do dalszego wykorzystania.

Transmisje Internetowe - Dlaczego My? Dysponujemy zapleczem sprzętowym zapewniającym wysoką jakość transmisji internetowych. Pracujemy na małych zestawach konferencyjnych, a także dużych rozwiązaniach dedykowanych dla sportu, koncertów, programów na żywo.

Full HD

Wszystkie elementy naszego systemu transmisji na żywo, są gotowe na jakość FullHD 1920 x 1080px. Posiadamy sprzęt do rejestracji 8 sygnałów jednocześnie.

Nowoczesny Sprzęt

To przede wszystkim niezawodność, stabilność transmisji na żywo i bezpieczeństwo wydarzenia, a także jakość FullHD w zależności od potrzeb transmisji.

Wszystkie platformy

Nadajemy na wszystkie platformy livestreamingowe i urządzenia mobilne. Facebook Live, YouTube, LinkedIn czy ZOOM. Zapewniamy także niepubliczne, szyfrowane serwery livestreamingowe.

Doświadczenie

Posiadamy 10 letnie doświadczenie w realizacji transmisji internetowych, obsłudze webinariów oraz rejestrowaniu konferencji. Nasz zespół sprosta wymaganiom każdego klienta.

Łącze Internetowe

Jeżeli w miejscu z którego mamy nadawać nie ma odpowiednio szybkiego łącza internetowego zapewniamy własne mobilne łącze internetowe.

Interactive VoD

Zastosowanie formuły Interactive VoD (wideo na życzenie) umożliwia wielokrotnie zatrzymywanie i wznawianie nagrania, a także przewijać je do przodu oraz do tyłu.

Transmisje Internetowe

Szukasz pomocy przy realizacji wydarzenia transmitowanego LIVE?

Dobrze trafiłeś! Napisz do nas, chętnie pomożemy Ci w projekcie.
e-mail: mikolaj@markfilm.com.pl
tel. 884 662 191

KONTAKT

O NAS

Specjalizujemy się w transmisjach na żywo, obsłudze webinarów oraz nagrywaniu konferencji i szkoleń. Zapewniamy telewizyjną jakość obrazu i dźwięku, a tworzone przez nas kursy online dostarczają nadzwyczajnej jakości dydaktycznej i merytorycznej tysiącom kursantów na całym świecie.

Od blisko 10 lat nasi klienci otrzymują usługi na najwyższym poziomie technicznym i artystyczny. Dzięki rzetelnemu podejściu do realizacji projektów zostają z nami na dłużej, większość na stałe.

Webinary24

Co robimy najlepiej

Transmisje Internetowe - Wybrane Realizacje Nasza firma zapewnia Klientom kompleksową obsługę webinarów, kamery, miksery, dostęp do Internetu oraz doświadczoną ekipę techniczną.

Nasi klienci Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali zawsze usługi na najwyższym poziomie.

Rozwiązania technologiczne Szeroka gama rozwiązań technologicznych pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

webinary24 - livestorm

Skontaktuj się z nami! Spodobała Ci się nasza oferta i potrzebujesz sprawdzonej firmy do realizacji wydarzenia transmitowanego LIVE? Dobrze trafiłeś! Napisz do nas.

KONTAKT

MARKFILM Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 89 / 43
02-001 Warszawa
tel.: 884 662 191
e-mail: mikolaj@markfilm.com.pl
NIP: 9532786520

transmisje internetowe